Simple Glossary (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Help
lt: Pagalba

en: Term
lt: Terminas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
