Simple Glossary (8.x-1.7) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Help
no: Hjelp

en: Background Image
no: Bakgrunnsbilde

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Page Title
no: Sidetittel

en: Definition
no: Definisjon

en: Keyword
no: Nøkkelord

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: Link title
no: Lenketittel

en: Add New Term
no: Legg til ny term
