Simple Glossary (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: Term
fi: Termi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Keyword
fi: Avainsana

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
