Simple Glossary (8.x-1.9) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Help
sk: Pomoc

en: Term
sk: Termín

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Definition
sk: Definícia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
