Simple Glossary (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Help
hi: मदद

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Definition
hi: परिभाषा

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
