Simple Google Maps (3.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Map
be: Мапа

en: Field types
be: Тыпы палёў
