Simple Google Maps (3.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Map
it: Mappa

en: Field types
it: Tipi di campo
