Simple Google Maps (3.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Map
ja: 地図

en: Field types
ja: フィールドタイプ
