Simple Google Maps (3.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Map
tr: Harita

en: Field types
tr: Alan tipleri
