Simple Google Maps (3.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Link text
id: Teks tautan

en: Map
id: Peta

en: Field types
id: Jenis bidang isian
