Simple Google Maps (3.1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం
