Simple Google Maps (3.1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Map
el: Χάρτης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
