Simple Google Maps (3.1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Yes
es: Sí

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Map
es: Mapa

en: Satellite
es: Satélite

en: Hybrid
es: Híbrido

en: Map type
es: Tipo de mapa

en: Google Maps API key
es: Clave del API de Google Maps

en: Zoom level
es: Nivel de Zoom

en: Field types
es: Tipos de campo
