Simple Google Maps (3.1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Link text
jv: Teks pranala
