Simple Google Maps (3.1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Map
lv: Karte

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Hybrid
lv: Hibrīds
