Simple Google Maps (4.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Map
pt: Mapa

en: Map type
pt: Tipo de mapa

en: Google Maps API key
pt: Chave do Google Mapas API

en: Field types
pt: Tipos de campo
