Simple Google Maps (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Map
fr: Carte

en: Hybrid
fr: Hybride

en: Map type
fr: Type de carte

en: Zoom level
fr: Niveau de zoom

en: Field types
fr: Types de champs
