Simple Google Maps (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Map
hi: नक्शा
