Simple Google Maps (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Link text
sv: Länktext

en: Map
sv: Karta

en: Map type
sv: Typ av karta

en: Field types
sv: Fälttyper
