Simple Google Maps (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Map
pl: Mapa

en: Satellite
pl: Satelitarne

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Google Maps API key
pl: Klucz API Google Maps

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: Field types
pl: Typy pól
