Simple Google Maps (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Map
ca: Mapa

en: Google Maps API key
ca: Clau de l'API del Google Maps

en: Field types
ca: Tipus de camps
