Simple Google Maps (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Map
eu: Mapa

en: Field types
eu: Eremu motak
