Simple Google Maps (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Field types
is: Tegundir svæða
