Simple Google Maps (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Map
fa: نقشه
