Simple Google Maps (8.x-2.1-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Map
th: แผนที่

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
