Simple Google Maps (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Link text
az: Link mətni

en: Map
az: Xəritə

en: Field types
az: Sahə növləri
