Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Email address
be: Email адрас

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Active
be: Актыўна

en: Filter
be: Фільтраваць

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Owner
be: Уладальнік

en: @type %title has been created.
be: @type %title быў створаны.

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.
