Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: @type %title has been updated.
bn: %title (@type) হালনাগাদ করা হয়েছে।
