Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: @type %title has been created.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: @type %title has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།
