Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Email address
cs: E-mail

en: Groups
cs: Skupiny

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Email
cs: E-mail

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Active
cs: Aktivní

en: Filter
cs: Filtr

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Owner
cs: Vlastník

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: @type %title has been created.
cs: @type %title byl vytvořen.

en: @type %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title (@type).
