Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Active
eo: Aktiva

en: Filter
eo: Filtrilo

en: @type %title has been created.
eo: @type %title estas kreita.

en: @type %title has been updated.
eo: @type %title estas ĝisdatigita.
