Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Active
fi: Voimassa

en: Filter
fi: Suodatus

en: Group ID
fi: Ryhmän ID

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Owner
fi: Omistaja

en: Created on
fi: Luotu

en: @type %title has been created.
fi: @type %title on lisätty.

en: @type %title has been updated.
fi: @type %title on päivitetty.
