Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Groups
he: קבוצות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Email
he: דוא"ל

en: Active
he: פעיל

en: Filter
he: סינון

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Owner
he: בעלים

en: Created on
he: נוצר ב

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: No group types available. <a href="@link">Add group type</a>.
he: לא נמצאו סוגי קבוצות . <a href="@link">הוספת סוג קבוצה</a>.
