Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Email address
is: Netfang

en: Groups
is: Hópar

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Email
is: Netfang

en: Active
is: Virkt

en: Filter
is: Sía

en: Owner
is: Eigandi

en: @type %title has been updated.
is: @type %title hefur verið uppfærð.
