Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Groups
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Email
mr: ईमेल

en: Active
mr: सक्रिय

en: Filter
mr: गाळणी

en: Owner
mr: मालक

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले
