Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Email
ne: ईमेल

en: Active
ne: सक्रिय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो
