Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Groups
nl: Groepen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Please enter a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Active
nl: Actief

en: Group ID
nl: Groep-ID

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Inactive
nl: Inactief

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: @type %title has been created.
nl: @type %title is aangemaakt.

en: @type %title has been updated.
nl: @type %title is bijgewerkt.

en: Changed on
nl: Gewijzigd op
