Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
