Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Active
sq: Aktiv

en: Filter
sq: Filtri

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.
