Simple Grouped Content (1.2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: RSS feed
hi: आर एस एस फीड

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Administrator
hi: प्रशासक

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
