Simple Grouped Content (1.2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Administrator
ca: Administrador

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Basic Page
ca: Pàgina Bàsica

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
