Simple Grouped Content (1.2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Page title
cs: Název stránky

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
