Simple Grouped Content (1.2.0-alpha3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: RSS feed
da: RSS-feed

en: Page title
da: Sidetitel

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
