Simple Grouped Content (1.2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
