Simple Grouped Content (1.2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Administrator
lv: Administrators

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
