Simple Grouped Content (1.2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Edit Group
nl: Groep bewerken

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
