Simple Grouped Content (1.2.0-alpha4) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Page title
ht: Tit paj

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
