Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: RSS feed
is: RSS

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Roles
is: Leiklutir

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
