Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Roles
hr: Uloge

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
