Simple Grouped Content (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Roles
hy: Դերեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
